Series
Ratings
176
Secret Crushes Season 2Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0