Titles you rated
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0