Movies
Ratings
100
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0