Movies
Ratings
47
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0