Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0