Movies
Ratings
135
The Cheetah GirlsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0