Movies
Ratings
76
All About My WifeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SafeRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0