Titles you rated
Eddie the EagleRated ★ 1.5
NuggetsRated ★ 3.5
Across the UniverseRated ★ 2.0
The New GirlfriendRated ★ 2.0
Factory ComplexRated ★ 3.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 1.0
Betty BlueRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
A Trip to the MoonRated ★ 2.0
Coming HomeRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
To LifeRated ★ 1.5
A Dirty CarnivalRated ★ 1.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5