Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Love Village Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 5.0