Titles you rated
Strange DarlingRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
ToscanaRated ★ 2.5
HungerRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
Honeymoon CrasherRated ★ 2.0
The StarlingRated ★ 2.0
Good GriefRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 5.0
You Are So Not Invited to My Bat MitzvahRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WhitneyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0