Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 0.5