Movies
Ratings
378
PoetryRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 5.0