Titles you rated
MadonnaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 2.5
- Taoist MutulRated ★ 2.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0