Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 2.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 1.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0