Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0