Titles you rated
City HunterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0