Series
Ratings
29
I Live AloneRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0