Titles you rated
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 1.0
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0