Movies
Ratings
95
HerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5