Titles you rated
La La LandRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0