Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5- Boy in the PoolRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0- One WinRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5