Titles you rated
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0