Series
Ratings
55
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Comedy Big LeagueRated ★ 3.0- Unexpected QRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0