Movies
Ratings
177
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Patlabor: The MovieRated ★ 5.0
ExiledRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0