Titles you rated
Asako I & IIRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
Billy Lynn's Long Halftime WalkRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 4.5
WombRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
AnesthesiaRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
SpeakRated ★ 4.5
Camp X-RayRated ★ 4.5