Titles you rated
Dating AmberRated ★ 3.5- MondaysRated ★ 4.5
LambRated ★ 3.5
A Hundred FlowersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
One for the RoadRated ★ 3.0
RebirthRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5