Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Run-OffRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 2.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 2.5