Movies
Ratings
26
VenomRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5