Movies
Ratings
86
Soul MateRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 1.5
Crush and BlushRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0