Movies
Ratings
376
PrometheusRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0