Series
Ratings
210
The Queen's GambitRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Avenue 5Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 4.0