Series
Ratings
14
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5