Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 2.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 2.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 2.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 2.5- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 3.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
MURAI in LOVERated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0