Movies
Ratings
296
CubeRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
ItRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5