Titles you rated
Our TimesRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
High StrungRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
JunoRated ★ 2.0
The BFGRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0