Titles you rated
ShrekRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Lord of the RingsRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 5.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
El TopoRated ★ 4.0
Sex and Zen IIRated ★ 1.5
Sex and ZenRated ★ 2.0
The Barbarian InvasionsRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Human Centipede 3 (Final Sequence)Rated ★ 2.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 2.5