Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0