Movies
Ratings
737
ParasiteRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5