Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5