Titles you rated
Kick the MoonRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0