Series
Ratings
55
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- And Yet the Town MovesRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Persona 4 the animationRated ★ 4.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.5