Series
Ratings
36- Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.0
- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0- TALES FROM THE NEVERENDING STORYRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
ShomuniRated ★ 2.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
JinRated ★ 2.0- Akihabara@DeepRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- 無限のリヴァイアスRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
- FREEDOMRated ★ 5.0
- アップルシードRated ★ 4.0
- ARGENTO SOMARated ★ 5.0