Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Helter SkelterRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Drucker in the Dug-OutRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 4.5- Joker GameRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 4.0- Umizaru 3: The Last MessageRated ★ 5.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Unfair: The AnswerRated ★ 4.5
Limit of Love: UmizaruRated ★ 5.0
Oh-Oku: The Women of the Inner PalaceRated ★ 3.0
海猿Rated ★ 5.0
Wild 7Rated ★ 5.0