Series
Ratings
21
Band of BrothersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
City Hunter Season 3Rated ★ 5.0
City Hunter Season 2Rated ★ 5.0
City Hunter Season 1Rated ★ 5.0- らんま1/2 OVAシリーズRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
JinRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 1.5