Movies
Ratings
721
ArmageddonRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 4.5
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 4.5
CometRated ★ 3.0
The Zero TheoremRated ★ 2.5
Lost RiverRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0