Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0