Movies
Ratings
24
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Andarushia: Megami no HoufukuRated ★ 3.0
Tears for YouRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 2.0
The Wings of the KirinRated ★ 3.0- The Seaside MotelRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.5
海猿Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0