Titles you rated
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 2.0
Eyeshield 21Rated ★ 2.0
Tegami Bachi: Letter BeeRated ★ 2.5
UnfairRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- 81 DiverRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.5
A Song to the SunRated ★ 4.0
Mr. StraightforwardRated ★ 3.0- 엽기적인 그녀Rated ★ 2.5
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0