Series
Ratings
17
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 사슴남자Rated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0