Series
Ratings
157
ExtracurricularRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Attention, love!Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 4.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 5.0